Kolay Kurulum

Kolay Kurulum

Classe 300, destekle birlikte ya da 344632 destekli masa üstü montajı ile (ayrıca satın alınmak üzere) duvara monte edilir.

Kurulum karmaşıklığını unutun ve bir Ethernet ağı yapılandırın ve 2 telli kablo bağlantısının sadeliğini koruyun.

Video iç üniteye entegre edilen Wi-Fi teknolojisi sayesinde her şey aynı kalır, bu da eski ses iç ünitesini veya Classe 300X13E ile video iç üniteyi ekstra kablolamaya ihtiyaç duymadan güncellemenizi sağlar.

Classe 300X13E

Akıllı telefon kullanma Classe 300X13E , video iç ünite çağrılarını yönetmenizi, kapıyı açmanızı, kamerayı etkinleştirmenizi veya bahçe ışıklarını ve sulamayı evdeki ve dışarıda değiştirmenizi sağlar.

İki yüzeyde mevcuttur: beyaz ve siyah.

Ana fonksiyonlar, daha kolay tanımak için dokunsal kılavuz ile kolayca tanımlanabilir bir alana yerleştirilmiş dokunma duyarlı tuşlar vasıtasıyla etkinleştirilebilir.

Classe 300X13E
Kapı Giriş Uygulaması: Son kullanıcı için tasarlandı

Kapı Giriş Uygulaması: Son kullanıcı için tasarlandı

Kapı Giriş, ilgili dijital mağazalardan indirilebilir Android ve iOS akıllı telefonlar için ücretsiz bir APP .

Uygulamanın yapılandırılması sadece birkaç adım gerektirir ve BTicino Cloud sayesinde bağlantı tamamen otomatikleştirilir ve maksimum güvenlik seviyesi ile yönetilir.

2 Kablolu İnterkom Sistemi

CLASSE 300X13E, akıllı telefon ve video iç ünite arasındaki iletişim sayesinde modernliği ve yeniliği birleştiren yeni bağlı (nesnelerin interneti) video iç ünitedir. Entegre Wi-fi bağlantısı akıllı telefonunuzla bağlantıya izin verir ve özel App sayesinde görüntülü kapı giriş çağrılarını yenilikçi ve işlevsel bir şekilde yönetebilirsiniz. Tüm çağrılar telefonunuza gelir ve gelen misafirlerinizi görebilir isterseniz uzaktan kapıyı açtırabilirsiniz.

2 Kablolu İnterkom Sistemi

Ücretsiz Keşif Formu

Tüm soru, görüş ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.