Akıllı Ev Sistemleri Çözümlerimiz

Kablosuz Akıllı Ev Sistemleri
Living Now with Netatmo ile akıllı sistemler kurabilmek ve yönetebilmek için sisteminize ağ geçidi gibi özel bir kaç cihaz eklemeniz gerekmektedir. Ayrıca akıllı sistemler geleneksel yöntemlerle de kontrole devam edilebilir.
detaylı bilgi
Myhome Otomasyon Sistemi
Kurulum esnekliği, modüler yapısı sayesinde tüm fonksiyonlara göre tasarım yapılır. DIN rayına uyumlu pano ürünleri ile az yer kaplayan ürünleri tüm farklı yükleri yönetir. Her ihtiyaç için bir arayüz, ürün ailesinde en basit anahtardan en karmaşık sistemlerin entegrasyonuna kadar birçok alanda ihtiyaç duyulacak ürün portföyünü bulundurur.
detaylı bilgi
Nuvo Çoklu Oda Ses Sistemi
NUVO multiroom dijital ses sistemi en sevdiğiniz müziği evde sakladığınız yerden bağımsız olarak en fazla 16 odaya taşımak için ideal bir çözümdür: Tablet, akıllı telefon, sabit disk internet üzerinden iTunes, Windows medyası, Tunein ve Deezer hizmetleri.
detaylı bilgi
2 Kablolu İnterkom İç Üniteler
CLASSE 300X13E, akıllı telefon ve video iç ünite arasındaki iletişim sayesinde modernliği ve yeniliği birleştiren yeni bağlı (nesnelerin interneti) video iç ünitedir. Entegre Wi-fi bağlantısı akıllı telefonunuzla bağlantıya izin verir ve özel App sayesinde görüntülü kapı giriş çağrılarını yenilikçi ve işlevsel bir şekilde yönetebilirsiniz.
detaylı bilgi

Ücretsiz Keşif Formu