Bulut Santral Çözümlerinin Faydaları

Bulut Santral Çözümlerinin Faydaları

  • Bağımsız Platform
  • Specialized Uzman sağlayıcı ve daha az donanım nedeniyle düşük maliyetler
  • BT malzemelerine daha az ihtiyaç
  • Flexible Yüksek esnek BT kaynakları ve her zaman güncel altyapılar
  • Solutions Bulut çözümleriniz için esneklik ve yüksek fiziksel güvenlik
  • Sunucu altyapılarının kesintisiz taşınması
  • Kullandığın kadar öde sistemi
  • Bakım, yedekleme ve lisanslama maliyeti yoktur
  • İşletim sistemleri arasında uyumluluk

Bulut Çözümler ile Maliyetinizi Düşürün

Kompakt ve yüksek düzeyde kullanılabilir bir güvenli iletişim sistemi sadece bir sunucudan ve onun gerekli gücünden daha fazlasını gerektirir. İmha, manipülasyon ve casusluk, yangından korunma, acil durum güç kaynağı, iklimlendirme ve işletim sistemleri, sunucu sistemleri ve yedekleme sistemleri gibi sistem ortamının desteklenmesine karşı teknik ve fiziksel güvenlik - hepsi uzmanlar tarafından yapılır - beklenmedik şekilde maliyetleri artırır. Ayrıca sistem ve bileşenleri için gerekli alan genellikle göz ardı edilen maliyetlerdir. Bulut, tüm bu servis maliyetlerini merkezi ve oldukça uzmanlaşmış bir bulut sağlayıcıda birleştiriyor. Sağlayıcı gerekli bilgiyi ve bina gereksinimlerini tek bir yerde toplar. Bu, sağlayıcının sunucu sistemleri tarafından üretilen tüm müşterilerinin maliyetini düşürmesini sağlar. Ayrıca, bulut yeni bir esneklik ve kullanılabilirlik düzeyi getiriyor. Artan iş yükü ve iletişim sistemlerine yönelik yeni gereksinimler yeni BT kapasitelerini ve bu yeni yatırımları üstlenir. Bulut, yüksek yatırımlara ihtiyaç duymadan, ücretsiz kapasitelerin kalıcı bir şekilde bulunmasını sağlar.

Bulut Çözümler ile Maliyetinizi Düşürün
IP Telefon Santralleri

IP Telefon Santralleri

Ip Telefon Sistemleri, geleneksel analog santrallerin yerini alan yeni nesil santral sistemidir. Dünyanın neresinden olursa olsun Ip ağında olan tüm dahilileriniz santralinize bağlanarak ofis içindeymiş gibi ücretsiz görüşebilir, santral üzerinden arama yapabilir ve gelen çağrıları cevaplayabilirler. Bu özelliği nedeniyle Ip PBX, çok şubeli ya da uzak ofisli firmaların kendi aralarlarındaki telefon görüşmesi maliyetini sıfırlamakta ve tek santral üzerinden birden fazla lokasyonunuzun santral ihtiyacını karşılamanızı sağlamaktadır. Ayrıca tek ofisteki birden fazla firmanın tek santrali kullanım olanağı sağlamaktadır.

Geleneksel analog santrallerde kapasite sorunu vardır. İç ve dış hat sayısı sınırlıdır, bu sayılar arttırmak istendiğinde maliyet ortaya çıkmakta, bir noktadan sonra kapasitelerin sonuna gelinmekte ve yeni bir santral ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Ip PBX yeni nesil ip santral sisteminde genişleme sorunu ortadan kalkmaktadır. Sınırsız dahili hesap tanımlanabilmekte, sabit numara taşıma hizmetiyle STH operatörlerine taşınan tek numara üzerinden herhangi bir donanıma ihtiyaç olmadan sınırsız çağrı alınabilmektedir.

IP Telefon Sistemleri Çözümlerimiz

Avaya IP Telefon Sistemleri
Siemens IP Telefon Sistemleri
Unify IP Telefon Sistemleri
Inteliex IP Telefon Sistemleri
İnteliex Pro kısaca Linux İşletim Sistemi üzerinde çalışan açık kaynak kodlu (Open Source) Soft switch yazılımıdır. Inteliex Pro, Açık kaynak kodlu Telekom çözümlerini sizin ihtiyaçlarınız ve Türkiye alt yapısı gözeterek oluşturmaktadır.
detaylı bilgi

Ücretsiz Keşif Formu