Pro Ses ve Görüntü Sistemleri Çözümlerimiz

Acil Anons Sistemleri ve Genel Seslendirme
Acil anons sistemleri ve genel seslendirme; mikrofonlar, amplifikatörler, hoparlörler ve ses kaynakları ile ilgili ekipmanı içeren elektronik bir sistemdir. Bir insan sesinin, müzik aletinin veya başka bir akustik ses kaynağının var olan ses düzeyini artırır.
detaylı bilgi
Konferans Salonu Sistemleri
Kongre Merkezleri , Belediye Meclisleri, Uluslararası Organizasyonlar, Üniversiteler ya da simultane çevirilerin yapılması gereken herhangi bir konferans toplantı salonunda kullanılan bu sistemler ile üstün netlikte ve gecikmesiz akıcı ses iletimi sağlanmaktadır.
detaylı bilgi
Hemşire Çağrı Sistemleri
Hemşire çağrı sisteminin amacı hasta ve(ya) sağlık personeli arasında bir çağrı, iletişim ve otomasyon altyapısı sağlayarak hastane hizmetlerinin performans ve kalitesini yükseltmektir.
detaylı bilgi
SMATV ve IPTV Sistemleri
SMATV (Satellite Master Antenna TV) ya da Merkezi Uydu Anten Sistemi; çoklu izleme noktalarının bulunduğu otel , hastane , rezidanslar gibi çalışma ve yaşam alanlarında merkezi anten sistemi ile alınan uydu, karasal, analog veya dijital yayınların istenilen tüm TV izleme noktalarına koaksiyel kablo altyapısı üzerinden iletilmesidir.
detaylı bilgi

Ücretsiz Keşif Formu