Nerelerde kullanılır ?

Nerelerde kullanılır ?

Güvenlik Sistemleri, günümüzde konut alanlarından başlayarak tüm ticari alanlarda, endüstriyel tesislerde, oteller ve turizm tesislerinde, toplu taşıma araçlarında, eğitim kurumlarında, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda, kamu hizmet binalarında, askeri alanlarda, tarım ve hayvancılık üretim alanlarında, metro / tren istasyonlarında, otogar ve havalimanlarında, depolama alanlarında, açık veya kapalı maden sahalarında, petrol ve doğalgaz boru hatlarında, şehir güvenliği ve karayolları ile en geniş kapsamlı olarak da ülke sınır güvenliğinde kullanılmaktadır.

Neden EAS Güvenlik Sistemleri ?

EAS Güvenlik, 1997 yılından bu yana gerçekleştirmiş olduğu tüm karmaşık Elektronik Güvenlik Sistemleri projelerinde, tasarım aşamasından başlayarak sistem kurulumu ve teslimi ile personel eğitim aşaması ve satış sonrası teknik servis hizmetlerinde mühendislik firması kimliğine bağlı, yönetmelik, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, gerekli uluslararası kalite belgelerine sahip komple “mühendislik çözümleri” üretmektedir.

Neden EAS Güvenlik Sistemleri ?
EAS Mühendislik Çözümleri

EAS Mühendislik Çözümleri

EAS Güvenlik Sistemleri'nin tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiği Zayıf Akım ve Güvenlik Sistemleri projelerinde  “komple mühendislik çözümleri“ temel yaklaşımı, kalite ve uluslararası standartlara uygunluk yanında aynı zamanda doğru mühendislik maliyet çalışması ile gereksiz harcamaların da önüne geçerek gerçekleşen yatırımların maliyetlerini de optimize etmektedir. EAS doğru mühendislik çözümleri proje maliyetlerinde tasarruf demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Çözümlerimiz

Güvenlik Kamera Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri yazılım teknolojileri ve yapay zeka uygulamaları sayesinde günümüzde IP Kamera Sistemleri ile yüzlerce hatta binlerce kamera görüntüsü ve birçok merkezi kontrol cihazı, olası risklere karşı çeşitli tehditleri eş zamanlı olarak algılamakta ve erken önlem alma imkanı sağlamaktadır.
detaylı bilgi
Hırsız Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri; konut, ticari, endüstriyel veya askeri alanlarda izinsiz girişlere karşı koruma sağlamak ve olası hırsızlık ile mülk hasarlarını önlemek için oluşturulan bir alarm güvenlik sistemi çözümüdür.
detaylı bilgi
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın alarm sistemleri; yapılarda yangına karşı can ve mal güvenliğini sağlamak için henüz başlangıç aşamasındayken yangını algılamak, bina içerisindeki insanların kaçış yollarındaki görüş imkanı
detaylı bilgi
Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri binalarda çalışan personelin ve ziyaretçilerin giriş ve çıkışlarını denetim altında tutmak , elektronik ortamda bu verileri raporlamak ve güvenlik sağlamak..
detaylı bilgi
Görüntülü Kapı Diafon Sistemleri
Görüntülü Kapı Diafon Sistemi; konut ve işyeri güvenliğini sağlayan sistemlerden biri olan görüntülü diafon ya da diğer adıyla görüntülü interkom sistemi bina girişi (apartman/site/rezidans/iş merkezi/villa vs.) ile daire..
detaylı bilgi
Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri
Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri, ortamdaki yanıcı-parlayıcı , patlayıcı ve zehirli gazların seviye tespitinin yapılabilmesi, tehlikeli kabul edilen değerlere ulaştığında sesli ve ışıklı uyarı cihazlarıyla...
detaylı bilgi
Acil Anons Sistemleri ve Genel Seslendirme
Acil anons sistemleri ve genel seslendirme; mikrofonlar, amplifikatörler, hoparlörler ve ses kaynakları ile ilgili ekipmanı içeren elektronik bir sistemdir. Bir insan sesinin, müzik aletinin veya başka bir akustik ses kaynağının var olan ses düzeyini artırır.
detaylı bilgi
Çevre Güvenlik ve İzinsiz Giriş Tespit Sistemleri
Korunması istenen bölgenin fiziksel sınırları boyunca dış ortam alan ihlali ile izinsiz giriş-çıkış teşebbüslerini algılayan ve güvenlik izleme merkezine ihlal bilgisini ulaştırıp ilgili güvenlik personellerini..
detaylı bilgi
X-Ray Bagaj Kontrol ve Kapı Tipi Üst Arama Metal Dedektörleri
7/24 internet bağlantısı ile uzak erişim ile cihaza müdahale edebilmek mümkündür. Otomatik kendi kendini test edebilme özelliği. 10 yıl yedek parça ve servis garantisi. Tüm ISO,CE belgeleri ve onaylı test raporlarına sahiptir.
detaylı bilgi
Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri
Devamlı insan bulunmayan veya insan eliyle söndürmenin hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleşmesinin mümkün olamayacağı durumlarda yangının büyümesini önlemek amaçlı kurulan, yangın başlangıcı esnasında çevreye..
detaylı bilgi
Otomatik Yol Bariyer Sistemleri
Korunması istenen bölge veya girişlerde, istenmeyen araç geçişlerini önlemek amacıyla tek başına veya diğer geçiş kontrol sistemlerine entegre bir şekilde çalışabilen otomatik kollu bariyer ve otomatik hidrolik mantar bariyer ile road blocker çözümleri sunulmaktadır.
detaylı bilgi
Mağaza Mal Güvenlik Sistemleri
Mağaza mal güvenlik sistemleri, mağaza girişlerine yerleştirilen elektronik alarm antenleri ve ürünlerin üzerine yerleştirilen alarm etiketleri sayesinde perakendecilerin, mağazadan hırsızlık kaynaklı firelerinin önlenmesinde en etkili yöntemlerden birisidir.
detaylı bilgi

Ücretsiz Keşif Formu