THE CROW GROUP

THE CROW GROUP

Crow Alarm ve Güvenlik Sistemleri dünya genelinde 1977’den beri gelişmiş güvenlik sistemleri ve ev otomasyonu pazarında yüksek teknolojiye sahip ürünler tasarlayıp üreten bir teknoloji firmasıdır. Hem konut hem de ticari uygulamalar için inovatif ve yaratıcı çözümler sunan Crow Alarm, geniş iletişim menziline sahip iç ve dış ortam akıllı kablosuz ve hibrid alarm sistemleri ürünleri ile ev ve iş yeri güvenliği konusunda yaygın şekilde tercih edilmektedir.

Yüksek standartlara sahip kablosuz haberleşme ve sorunsuz çalışabilme özellikleri ile Crow Alarm ülkemizde de uzun yıllardır konutlardan banka şubelerine,  depo ve antrepolardan mağazalara kadar en küçük ölçekten başlayarak en büyük ölçekteki karmaşık yapılara kadar kullanılmakta olup ,  her büyüklükteki ihtiyaca yönelik geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Görüntülü Alarm Doğrulama

Crow’un eşsiz görüntülü alarm doğrulama özelliği ile aklınız evde kalmasın.

CrowPRO Alarm uygulaması ile sisteme uygun ürünleri ekleyerek gerektiğinde görüntülü ve alarm doğrulaması yapılabilmektedir. Crow Alarm Sistemi,  çocuklar okuldan eve döndüğünde ya da yangın dedektörü uyarı verdiğinde alarm mesajı yanı sıra fotoğraf çekip gönderebilmektedir. Bu ve benzeri birçok yenilikçi özellik ile günümüzün tüm güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözümleri tek marka altında sağlamak mümkün olabilmektedir.

Görüntülü Alarm Doğrulama
Mobil Uygulama ile Uzaktan Alarm Sistemi Yönetimi

Mobil Uygulama ile Uzaktan Alarm Sistemi Yönetimi

En yeni nesil kablosuz teknoloji ile çalışan Crow Alarm Sistemleri panelleri, CrowPRO Alarm mobil uygulama sayesinde herhangi bir akıllı telefon kullanarak uzaktan online olarak yönetilebilmekte her bir alarm kullanıcısı her nerede olursa olsun evinin ve ailesinin güvenliğinden emin olabilmektedir. Crow’un akıllı uygulaması, akıllı telefonla uzaktan alarm sistemini uzaktan açıp kapayabilirken istenildiğinde ışıkları ve diğer elektronik gereçleri de yönetebilmektedir.

Crow Kablolu Alarm Sistemleri

Crow Kart Okuyucu - Şifre Tuş Takımı Geçiş Kontrol
Crow Kablolu Alarm Sistemleri | Kart Okuyucu - Şifre Tuş Takımı Geçiş Kontrol sistemleri EAS Güvenlik güvencesiyle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.
detaylı bilgi
R864 – PSU2 Güç Kaynağı Modülü
R864 – PSU2 Güç Kaynağı Modülü alarm sistemleri için EAS Güvenlik güvencesiyle sizlerle en iyisini sunmaya devam etmektedir.
detaylı bilgi
R864-W-IF2 Geçiş Kontrol Modülü
Crow Kablolu Alarm Sistemleri geçiş kontrol modülü EAS Güvenlik ile işletmelerinizin güvenliği için her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.
detaylı bilgi
R864-KP1 Small LCD Şifre Tuş Takımı
Crow Kablolu Alarm Sistemleri EAS Güvenlik ile işletmelerinizin güvenliği için son teknolojilerle sizlere çözümler sunmaya devam etmektedir.
detaylı bilgi
R864EX-Z8  8/16 Girişli Zone Genişletme Modülü
Crow Runner 8/64 Girişli Bölge Genişletme Modülü EAS Güvenlik ile işletmelerinizin güvenliği için hizmet vermeye devam etmektedir.
detaylı bilgi
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - R864EX-O4 4 Çıkış Genişletici
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - R864EX-O4 4 Çıkış Genişletici EAS Güvenlik ile işletmelerinizin güvenliği ve sizlerin güveni açısından hizmet vermeye devam etmektedir.
detaylı bilgi
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - RUNNER™ Australia Serisi Panel
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - RUNNER™ Australia serisi panel hibrit panel konseptiyle EAS güvenlik güvencesiyle sizlerle sunulmatakdır.
detaylı bilgi
R864M-1 CROW RUNNER™ 8/64 Alarm Sistemi Kontrol Paneli
Crow Kablolu Alarm Sistemleri; CROW RUNNER™ 8/64 alarm sistemi kontrol paneli EAS Güvenlik ile güvenliğinizin son teknolojilerle buluşması için çalışmaya devam etmektedir.
detaylı bilgi
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - LED İkon Şifre Tuş Takımı
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - LED İkon Şifre Tuş Takımı; siz ve işletmelerinizin güveni için EAS Güvenlik'in 25 yıllık tecrübesi ile sizlere çözümler sunmaktadır.
detaylı bilgi
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - LCD Şifre Tuş Takımı
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - LCD Şifre Tuş Takımı EAS Güvenlik'in 25 yıllık deneyimleriyle işletmeleriniz için en iyilerini sunmaya devam etmektedir.
detaylı bilgi
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - KP Dokunmatik Ekranlı Şifre Tuş Takımı
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - KP Dokunmatik Ekranlı Şifre Tuş Takımı; EAS Güvenlik güvencesiyle son teknolojileri sizlere sunmaya devam etmektedir.
detaylı bilgi
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - RUNNER™ 4/8 & 8/16 Alarm Panelleri
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - RUNNER™ 4/8 & 8/16 alarm panelleri EAS Güvenlik güvencesi ve tecrübesiyle işletmelerinizin yanında olmaya devam ediyor.
detaylı bilgi
SRX-360° PIR & Mikrodalga Hareket Dedektörü
Crow Kablolu Alarm Sistemleri SRX-360° PIR & Mikrodalga Hareket Dedektörü EAS Güvenlik'in 25 yıllık deneyimleri ve bilgi birikimi ile sizlere hizmet etmeye devam etmektedir.
detaylı bilgi
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - SWAN PGB PIR + Cam Kırılma Dedektörü
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - SWAN PGB PIR + Cam Kırılma Dedektörü; EAS Güvenlik 25 yıllık deneyimleriyle sizlerle en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.
detaylı bilgi
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - TLC-360° Hareket Dedektörü
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - TLC-360° Hareket Dedektörü EAS Güvenlik 25 yıllık tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.
detaylı bilgi
Crow SWAN CAM HD Kameralı Hareket Dedektörü
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - SWAN CAM HD kameralı hareket dedektörü işletmelerinizin güvenliği için EAS Güvenlik güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.
detaylı bilgi
SWAN 1000 PIR & Mikrodalga Hareket Dedektörü
Crow Kablolu Alarm Sistemleri; SWAN 1000 PIR & mikrodalga hareket dedektörü EAS Güvenlik 25 yıllık tecrübesiyle işletmelerinize en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.
detaylı bilgi
Crow SWAN QUAD Dijital Hareket Dedektörü
Crow Kablolu Alarm Sistemleri SWAN QUAD Dijital Hareket Dedektörü; İşletmelerinizin güvenliği için EAS Güvenlik kalitesiyle sizlere sunulmaktadır.
detaylı bilgi
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - D&D Hareket Dedektörü
Crow Kablolu Alarm Sistemleri D&D hareket dedektörü; işletmeleriniz için en iyisini sunan EAS Güvenlik'ten hava koşullarına dayanaklı çift elemanlı hareket dedektörüdür.
detaylı bilgi
EDS-3000 PIR ve Mikrodalga Dış Ortam Hareket Dedektörü
Crow Kablolu Alarm Sistemleri; EDS-3000 PIR ve mikrodalga dış ortam hareket dedektörü işletmelerinizin güvenliği için EAS Güvenlik güvencesiyle.
detaylı bilgi
Crow Kablolu Alarm Sistemleri - VIB-2000 Şok Dedektörü
Crow kablolu alarm sistemleri; VIB-2000 şok dedektörü EAS Güvenlik kalitesi ile işletmeleriniz için en iyisini sunmaya devam ediyor.
detaylı bilgi
EDS-2000-AM PIR ve Mikrodalga Dış Ortam Hareket Dedektörü
Crow kablolu alarm sistemleri EDS-2000-AM PIR ve mikrodalga dış ortam hareket dedektörü; EAS Güvenlik kalitesiyle işletmelerinize sunulmaktadır.
detaylı bilgi
GBD-II / GBD-PLUS Şok ve Cam Kırılma Dedektörü
Crow kablolu alarm sistemleri; GBD-II / GBD-PLUS şok ve cam kırılma dedektörü EAS Güvenlik'in 25 yıllık deneyimi ile işletmelerinize en kaliteli ürünleri sağlamaya devam etmektedir.
detaylı bilgi

Ücretsiz Keşif Formu

Tüm soru, görüş ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.