Yangın Alarm Kontrol Panelleri

Yangın Alarm Kontrol Panelleri - DF6100VDS
Geniş, çok yönlü dokunmatik ekran, rekabetçi tek veya iki loop sistemi, kolay otomatik adresleme, geniş uyumlu aksesuar seçenekleri, tam ağ özelliği, dahili akü ve güç kaynağı, çevrim başına 200 adres kapasitesi
detaylı bilgi
Yangın Alarm Kontrol Panelleri - DF61002VDS
Geniş, çok yönlü dokunmatik ekran, Rekabetçi tek veya iki loop sistemi, Kolay otomatik adresleme, Geniş uyumlu aksesuar seçenekleri, Tam ağ özelliği
detaylı bilgi
Yangın Alarm Kontrol Panelleri - DF60004G
1, 2 ve 4 loop versiyonları, Kolay otomatik adresleme, Tam ağ özelliği, Opsiyonel entegre yazıcı, Dahili akü ve güç kaynağı, Loop başına 200 adres, Dahili sıcaklık dengelemeli şarj cihazı akü kapasitesini kontrol eder.
detaylı bilgi
Yangın Alarm Kontrol Panelleri - DTPR6000
Dokunmatik ekran, Entegre ağ özelliği, en yeni Menvier serisi ile network oluşturmaya izin verir. Akıllı adreslenebilir yangın alarm kontrol panelleri uyumludur. Çoklu dil özelliği, Ağa en fazla 126 tekrarlayıcı bağlanabilir.
detaylı bilgi
Yangın Alarm Kontrol Panelleri - DF6000PRNC
Dokunmatik ekran, Entegre ağ özelliği, en yeni Menvier serisi ile ağ oluşturmaya izin verir. Akıllı adreslenebilir yangın alarm kontrol panelleri, Çoklu dil özelliği, Ağa en fazla 126 tekrarlayıcı bağlanabilir.
detaylı bilgi
Yangın Alarm Kontrol Panelleri - DF6000PRG
Bilgilendirici ekranı aracılığıyla tamamen pasif (yalnızca ekran) veya yarı pasif (kısıtlı sistem kontrolü) olarak programlanabilen düşük maliyetli bir pasif tekrarlayıcı panelidir.
detaylı bilgi

Ücretsiz Keşif Formu

Tüm soru, görüş ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.