Hikvision AX PRO Kablosuz Alarm Sistemi Nedir?

Hikvision AxPRO Kablosuz Alarm Sistemi, ürün geliştirme sürecindeki inovatif yaklaşım sayesinde güvenlikten taviz vermeden sadeliğin ve kolay kullanım özelliklerinin bir arada sunulmuş halidir. Bu inanılmaz tasarım, geleneksel alarm sistemlerinin güçlü yönleriyle yarının teknolojisinin sadeliğini birleştirmede en mükemmel örnektir. 

Kablosuz Alarm Sisteminde mükemmel haberleşme yeteneği, stabil çalışma, birinci sınıf ürün yelpazesi ve kullanıcı dostu kolay kullanım özellikleri öne çıkar. Basit kurulum ve güçlü koruma ile hem kapsamlı işyeri alarm sistemi hem de ev alarm sistemi gereksinimlerinde tüm sevdiklerinizin ve sizin can ve mal güvenliğini kusursuz şekilde sağlar.

Sistem Nasıl Çalışır?

Algılama Teknolojisi

Hikvision Kablosuz Alarm Sisteminde kullanılan ve yanlış alarmları minimuma indiren 3D Optics -üç boyutlu algılama teknolojisi ve evcil hayvan algılama özellikleri asılsız alarmları önlemede başlıca rol oynar. 

Avrupa Birliği EN Grade 2 standartlarına tam uyumlu olan AxPRO kablosuz alarm sistemi ister küçük işyeri veya dükkan isterse konutlarda kullanılsın güvenilir bir hırsız alarm sistemi çözümüdür.
 

Gerçek Zamanlı Video Kliplerle Bilgilendirir

AxPRO Hikvision Hırsız Alarm Sistemi,  ev veya işyeri alarm sistemi kullanıcısını olay esnasında cep telefonuna gönderdiği kısa video görüntülerle veya peş peşe çekilen GIF resimleriyle bilgilendiren kullanıcı dostu özellikleri sayesinde alarmın gerçek alarm olup olmadığı kolaylıkla doğrulanır. AXPRO ile nerede olursanız olun evinizde veya iş yerinizde olan bitenden haberdar olursunuz.
 

Ölçeklenebilir Akıllı Kontrol

Kablosuz alarm sistemine bağlı akıllı ev otomasyon modülleri ( akıllı prizler, elektrik/su kesici röleler vb çıkış modülleri) esnek sistem yapısı sayesinde ihtiyaca göre genişletilip başka Hikvision kablosuz ekipmanlarla birlikte çalıştırılabilmektedir. 
 

Kolay Kurulum, Kullanım ve Bakım

Hikvision Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi kablo gerektirmeyen ve kolayca her ihtiyaca göre büyütülüp genişletilebilen sistem yapısı sayesinde küçük ve orta büyüklükteki konut ve iş yerleri için uygun seçenek olmaktadır. Bunun yanı sıra düşük maliyetli bakım özellikleri , yıllarca giden pil ömrü ve kolay kullanımı öne çıkan özelliklerinden birkaçıdır.
 

Riskleri henüz gerçekleşmeden önler

Herhangi bir hırsızlık teşebbüsünü kapılar, pencereler veya gerçekleşmesi mümkün olan tüm noktalardan güvenlik altına alır. iç ve dış ortam alarm algılama yeteneği ile AxPRO kablosuz alarm sistemi gece ve gündüz tam güvenlik sağlar.

Yangın ve Su Baskını Erken Uyarı

Hırsızlığı daha teşebbüs aşamasındayken algılayıp engelleme yeteneği hırsızlık dışındaki yangın ve su baskını gibi afetlerde de sistemle birlikte çalışabilen akıllı sensörleri sayesinde binanın her köşesinde mükemmel seviyede güvenlik oluşturulur.

Hikvision Kablosuz Alarm Sistemleri Çözümlerimiz

Hikvision Kablosuz Alarm Setleri
Hikvision Kablosuz Alarm Setleri; alarm sistemi kullanıcı ihtiyaçları hakkındaki kapsamlı bilgileri dünya lideri teknolojilerle bir araya getiren hırsız alarmı çözümleri sunar.
detaylı bilgi
Hikvision Kablosuz Alarm Dedektörleri
Hikvision Kablosuz Alarm Dedektörleri; büyük küçük fark etmeksizin işletmelerinizin, evlerinizin güvenliği için EAS Güvenlik kalitesiyle sizlere gelmektedir.
detaylı bilgi
Hikvision Kablosuz Alarm Modülleri
Hikvision Kablosuz Alarm Modülleri; Son teknolojilerle geliştirilerek, işletmelerinizin, evlerinizin güvenliğe ihtiyacınızın olduğu her yerde sizlere sorunsuz kullanım ile gelmektedir.
detaylı bilgi

Diğer Çözümlerimiz

Crow Kablosuz Alarm Sistemleri
Crow kablosuz alarm sistemi yüksek standartlara sahip kablosuz çalışabilme özellikleri ile birçok alanda karmaşık yapılardaki binalara kadar her ölçekte kullanılmaktadır.
Ajax Kablosuz Alarm Sistemleri
Ajax Kablosuz Alarm Sistemleri; Ajax alarm sistemi ajax cep telefonu uygulamasıyla birlikte güvenlik sisteminizi, tek bir cihaz ile kolayca yönetebilirsiniz.
Hikvision Kablosuz Alarm Sistemleri
Hikvision Kablosuz Alarm Sistemleri; en yeni nesil kablosuz alarm sistemi teknolojileri kolay kullanım, sadelik ve güvenlik bir arada.

Ücretsiz Keşif Formu