Hızlı Geçiş Turnikeleri

LTOP 601 MT Jeton Üniteli Geniş
Çift yönlü kontrollü veya serbest giriş çıkış. 1.5mm kalınlığında AISI 304 kalite paslanmaz çelik. RAI 5017 renginde açışal Polyurethane kaplamalı çelik. Opsiyonel renk değişikliği. Gizli kilit sistemine sahip ve açık durabilen 1.5 mm kalınlığında AISI 304 kalite paslanmaz çelik.
detaylı bilgi
LTOP 601 MT Jeton Üniteli
Çift yönlü kontrollü veya serbest giriş çıkış. 1.5mm kalınlığında AISI 304 kalite paslanmaz çelik. RAI 5017 renginde açışal Poliüretan kaplamalı çelik. Opsiyonel renk değişikliği. Gizli kilit sistemine sahip ve açık durabilen 1.5 mm kalınlığında AISI 304 kalite paslanmaz çelik.
detaylı bilgi
LTOP 551 H - Hızlı Geçiş Turnikeleri
LTOP 551 H Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 551 H Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.
detaylı bilgi
LTOP 501 H - Hızlı Geçiş Turnikeleri
LTOP 501 H Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 501 H Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.
detaylı bilgi
LTOP 551 - Hızlı Geçiş Turnikeleri
LTOP 551 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 551 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.
detaylı bilgi
LTOP 401 - Hızlı Geçiş Turnikeleri
LTOP 401 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 401 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.
detaylı bilgi
LTOP 501 - Hızlı Geçiş Turnikeleri
LTOP 501 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 501 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.
detaylı bilgi
LTOP 301 - Hızlı Geçiş Turnikeleri
LTOP 301 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 301 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.
detaylı bilgi
LTOP 201 - Hızlı Geçiş Turnikeleri
LTOP 201 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 201 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.
detaylı bilgi
LTOP 101 H - Hızlı Geçiş Turnikeleri
LTOP 101 H Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 101 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.
detaylı bilgi
LTOP 101 - Hızlı Geçiş Turnikeleri
LTOP 101 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 101 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.
detaylı bilgi
LTOP 111 H - Hızlı Geçiş Turnikeleri
LTOP 111 H Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 111 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.
detaylı bilgi
LTOP 111 - Hızlı Geçiş Turnikeleri
LTOP 111 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 111 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.
detaylı bilgi

Ücretsiz Keşif Formu

Tüm soru, görüş ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.