Turnikeli Geçiş Sistemleri

Turnikeli Geçiş Sistemleri

Turnike geçiş sistemleri; bina girişi lobi alanları, işçi girişleri veya ar-ge departmanı gibi dahili ve harici geçiş noktalarında geçiş kontrol yönetimi, personel devam takibi yapmak ve kalabalık insan gruplarını kontrol amaçlı kullanılan en etkili yöntemlerinden birisidir. 

Turnikeler; jetonlu, kartlı, yüz tanıma sistemli veya parmak izi okuyuculu geçiş kontrol sistemleriyle birlikte çalışabilmektedirler. İşletmelerde personel kartlarına önceden kontör/kredi yükleyerek yemekhane girişlerinde veya spor salonlarında üyelik takibinde kullanılabildiği gibi genel jetonlu tuvalet girişlerinde ücretli turnike geçiş sistemleri oluşturulabilmektedir.

İster teknoloji ve tasarım harikası hızlı geçiş optik turnikeler isterse geleneksel paslanmaz çelik bel ve tam boy turnikeler tercih edilsin fiziksel geçiş kontrolü gereksinimleri için en ideal çözüm turnike sistemleridir.
 

Başlıca Kullanım Alanları

 • Metro Turnike Sistemleri
 • İş Merkezi/ Plaza Turnike Sistemleri
 • Havaalanı Turnike Sistemleri
 • Stadyum Turnike Sistemleri
 • Spor Salonu Turnike Sistemleri
 • Yemekhane Turnike Sistemleri
 • Okul/Üniversite Turnike Sistemleri
 • Yurt Binaları Turnike Sistemleri
 • Fuar Alanları Turnike Sistemleri
 • İşletme Personel Takip Turnike Sistemleri
 • Site/Rezidans/Toplu Konut Alanları 
 • Açık Hava Organizasyonları
 • Kamu Kurum ve Kuruluşları
 • Şantiyeler
 • Cezaevi ve Tutukevi Turnike Sistemleri
Başlıca Kullanım Alanları

Turnike Sistemleri Çözümlerimiz

Tripod Turnikeleri
Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir.
detaylı bilgi
Hızlı Geçiş Turnikeleri
Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
detaylı bilgi
Boy Turnikeleri
Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir.
detaylı bilgi
Swing Gate Turnikeleri
Personel, engelli ve malzeme geçişlerinde kullanılması amacı ile tasarlanmıştır. İstenildiğinde pleksiglass veya cam kanat üzerine “dur”, “geç” ve “engelli” işaretleri eklenir. Motorlu küpeşteler 220 Vac ile çalışır.
detaylı bilgi
Dezenfeksiyon Geçiş Sistemlerimiz
Geçiş kontrol sistemi veya vücut sıcaklığı ve maske kontrolü yapan termal kamera sisteminden geçiş onayı alan personel ve ziyaretçiler, dezenfeksiyon sonrası otomatik olarak açılan kanatlı kapıdan geçişi tamamlar.
detaylı bilgi

Diğer Çözümlerimiz

Yüz Tanıma Sistemleri
Yüz tanıma sistemi teknolojisi, derin öğrenme algoritmaları ve yapay zeka uygulamaları ile her ortamda üst düzey yüz tanıma doğruluk oranı, düşük ışıkta hatta karanlıkta bile yüz tanıma yap
Parmak İzi Sistemleri
İşletmelerde personel devam kontrol takibi(PDKS) yapmak, turnike geçiş sistemleri, yurt ve okullarda giriş-çıkış kontrolü, hastanelerde hasta takibi ve benzeri birçok alanda kullanılan parmak..
Personel Devam Kontrol Sistemleri
Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS), personelin giriş ve çıkış saatlerini kontrol altında tutmak, geç kalma veya erken çıkışları tespit etmek, çalışanların mesai sürelerine göre maaşlarının hesaplanmasını...
Turnike Sistemleri
Turnike Sistemleri; belirli bir bina ya da bölgeye geçiş esnasında giriş ve çıkışların kontrollü ve düzenli olarak yapılabilmesini sağlamak amacıyla genellikle paslanmaz çelikten üretilmiş elektromekanik ürünlerdir
Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri
Binalarda yetkili personelin ve ziyaretçilerin, araçla veya yaya olarak, kapı , turnike , bariyer vb. sistem kart okuma geçiş noktalarında giriş-çıkış yapabilmesini sağlamak ve bunları..
Diğer Yazılım Çözümlerimiz
Personel Konum Belirleme Belirlenen alanlar dahilinde bulunan personellerin konumlarını belirleyen, değerlendiren ve acil durumlarda anında bilgiyi gerekli noktalara ileten bir otomasyon sistemidir.

Ücretsiz Keşif Formu