Otomatik Kollu Bariyerler

Otomatik Kollu Bariyerler

Uluslararası standartlarda ve hava şartlarına dayanıklı olarak üretilen güçlü motor yapısına sahip otomatik kollu bariyerler açılma hızlarına göre yüksek hızlı ve standart hızlı modeller olarak iki ayrı grupta sınıflandırılmaktadır.

Yüksek Hızlı Kollu Bariyerler  0,7- 4 sn arasında ihtiyaca ve isteğe göre ayarlanabilir açılma-kapanma sürelerine sahiptir. Ayrıca çalışma şekli isteğine göre, bariyer kolu kalkışta daha hızlı kapanışta ise daha yavaş çalışacak şekilde ayarlanabilmektedir. Araç çarpma durumunda bariyer motorunun hasar görmemesi için 90 derece açılabilir kol özelliği de mevcuttur. Açılma-kapanma sayısı günlük 7.000 ile 10.000’e kadar olan yoğun trafiğin olduğu girişlerde çalışabilen ağır hizmet sınıfı otomatik kollu bariyer modelleri 1,2 sn açılma kapanma hızına sahip olarak çalışabilmektedir.Otomatik kollu bariyerler; plaka tanıma sistemi, kartlı geçiş kontrol sistemi, ogs-hgs sistemleri veya diğer geçiş kontrol sistemleri ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir.
Standart Kollu Bariyerler
Açılma hızları  modele göre 3,5-5,5 sn arasında değişebilen orta yoğunluktaki girişler için tasarlanıp üretilmiş modellerdir. 

Özel Üretim Bariyerler 90-180 Derece Kırılan Kollu Bariyerler

Bariyer kol boyunun 90 derece ve 180 derece olarak kırılarak açılmasını sağlayabilen bu modellerde estetik görünüm ve yerden tasarruf hedeflenmektedir.Hava şartlarından etkilenmeyen kasa yapısına ve güçlü motora sahip otomatik kollu bariyerler uluslararası standartlara sahiptir. Tüm modellerde olduğu gibi kırılan kollu otomatik bariyerlerde de emniyet fotoselleri ile araç geçişi tamamlanmadan bariyer kolunun inmesi ve olası kazalar önlenmektedir. Kırılan kollu otomatik bariyerler plaka tanıma sistemi ve kartlı geçiş sistemi gibi otomatik geçiş sistemleriyle uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Özel Üretim Bariyerler 90-180 Derece Kırılan Kollu Bariyerler

Otomatik Kollu Bariyer Çözümlerimiz

Standart Otomatik Kollu Bariyerler
Yüksek Hızlı Otomatik Kollu Bariyerler
90°-180° Kırılan Otomatik Kollu Bariyerler

Ücretsiz Keşif Formu