Teletek Adreslenebilir - Aksesuarlar

Flush Mounting Kit FMK
Adreslenebilir yangın alarm paneli IRIS PRO, IRIS8 S, IRIS8 Ext, IRIS Güç Kaynağı PS72, IRIS Yazıcının duvara montajı için gömme montaj kiti.
detaylı bilgi
DeepBase W
DeepBase W, SensoMAG dedektörleri, SensoIRIS dedektörleri, SensoIRIS WSxx ve BSxx sirenleri, SF100 WSST siren ile uyumlu beyaz derin tabandır. Derin taban, dedektörlerin düz olmayan yüzeylere monte edilmesini sağlar.
detaylı bilgi
Loop Tester
Test cihazı, SensoIRIS serisi cihazların bağlı olduğu bir loop’un teşhisi için kullanılan teknik alettir. Test cihazı ile ayrıca yangın kablosuna bağımsız test, loop ve loop’a bağlı adreslenebilir cihazların çalışma kabiliyeti testi yapılabilir.
detaylı bilgi
Call-point plastic cover set
Koruyucu plastik kapak seti. Manüel butonlar için 5 adet koruyucu plastik kapak takımı. SensoMAG MCP 50 ve SensoIRIS MCP 150 ile uyumludur
detaylı bilgi
FRL – 1 - Aksesuar
İndikatör, SensoMAG veya SensoIRIS serisi bir veya birkaç (maksimum 3) adet aktif haldeki otomatik yangın ihbar dedektörünün ışıklı göstergeleri için görsel paralel göstergedir. Cihazın ortasında yer alan LED ve özel olarak tasarlanan reflektör maksimum görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.
detaylı bilgi
SensoIRIS Programmer
SensoIRIS Programcısı TTE iletişim protokolünü destekleyen ve diğer cihazlara adres programlama için cihazdır. Adresli cihazın mevcut olan adresini okuma olanağı sağlayan olarak tasarlanmıştır. Programcı kullanım için kolaydır ve iç pil ile güçlendirilmiştir veya AC adaptör ile.
detaylı bilgi
IRIS PS72
IRIS PS72, IRIS PRO adreslenebilir yangın alarm panelinin yedek güç kaynağı için tasarlanmış bir güç kaynağı ünitesidir. Yedek besleme bloğu. Modüler yapıya entegre etmek için uygundur ile IRIS PRO. Ana besleme voltajı 100-240VAC, 1.5A
detaylı bilgi
IRIS Printer
IRIS Yazıcı, IRIS PRO adreslenebilir yangın alarm paneline bağlantı için özel olarak tasarlanmış bir ısı yazıcısıdır. Metal kutu içerisinde termo yazıcı. Modüler yapıya entegre etmek için uygundur. Ana besleme voltajı 100-240VAC, 1.5A
detaylı bilgi

Ücretsiz Keşif Formu

Tüm soru, görüş ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.