TELETEK Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri

TELETEK Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri

TELETEK Yangın Alarm Sistemleri firması, 30 yılı aşkın zamandır Yangın Alarm Sistemleri  için yüksek teknolojili ve inovatif yeni çözümler içeren; dedektör, panel, yazılım ve diğer yangın alarm sistem bileşenlerini tasarlayıp üreten bir marka olup, tüm ürünlerinde Avrupa Birliği normları olan EN-54 Avrupa Standartları'na sahiptir. Bunun dışında TELETEK Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri; yangından korunma alanında üretilen ürünlerin sorunsuz bir şekilde çalışacağını garanti etmek amacıyla oluşturulan, uluslararası standartları belirten bir sertifika organizasyonu onayı olan LPCB (Loss Prevention Certification Board) ve EVPU gibi sertifikasyonlara da sahiptir.

LPCB, merkezi İngiltere’de bulunan bir kuruluş olup Asya Pasifik, Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere dünya çapında ülkeler ve düzenleyici kurullar tarafından tanınan ve aranılan bir sertifika organizasyonudur.

TELETEK Yangın Alarm Sistemleri ürünleri dünya üzerinde 45 milyonu aşkın ürünle 75 farklı ülkede başarı ile  çalışmaktadır.

Teletek Yangın Alarm Sistemleri Çözümlerimiz

Teletek Adreslenebilir Yangın Alarm Sistemleri
Teletek Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri

Diğer Çözümlerimiz

Eaton Yangın Alarm Sistemleri
EATON Yangın Alarm Sistemleri, 40 yılı aşkın uzmanlık deneyimiyle konutlar, endüstriyel tesisler, hastaneler, oteller-tatil köyleri , alışveriş merkezleri ve ticari binalar için her boyuttaki ihtiyaca uygun çok geniş bir ürün ailesi ile Yangın Alarm Sistemleri çözümleri sunmaktadır.
Video Tabanlı Yangın Algılama
Bosch Alev ve Duman Algılama Kamerası yangını daha henüz başlangıç aşamasında tespit edebilmek çok önemlidir. BOSCH dahili video analizi özelliğine sahip AVIOTEC 8000 IP kamerasıyla alevi ve dumanı eğitimli algoritmasıyla doğrudan kaynağında algılayabilmektedir.
Honeywell Yangın Alarm Sistemleri
Honeywell; Uzay ve Havacılık, Bina Teknolojileri, Performans Malzemeleri ve Teknolojileri ile Emniyet ve Verimlilik gibi farklı alanlarda hizmet veren ve bu konularda çözüm geliştiren, Fortune 100 listesinde yer alan global bir teknoloji şirketidir.
Bosch Yangın Alarm Sistemleri
BOSCH Yangın Alarm Sistemleri; 80 yılı aşan tecrübesiyle öncü ve inovatif çözümler üreten; her boyuttaki yangın alarm sisteminde “algılama güvenirliği , hassasiyet ve erken uyarı”
Teletek Yangın Alarm Sistemleri
TELETEK ELEKTRONICS JSC. 30 yılı aşkın zamandır Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri  için yüksek teknolojili ve inovatif yeni çözümler içeren; dedektör , panel, yazılım ve diğer yangın alarm sistem bileşenlerini tasarlayıp üreten bir marka olup, tüm ürünlerinde

Ücretsiz Keşif Formu