Honeywell Hakkında

Honeywell Hakkında

HoneywellUzay ve Havacılık, Bina Teknolojileri, Performans Malzemeleri ve Teknolojileri ile Emniyet ve Verimlilik gibi farklı alanlarda hizmet veren ve bu konularda çözüm geliştiren, Fortune 100 listesinde yer alan global bir teknoloji şirketidir. Tüm dünyada görev yapan 22000 mühendis ve bilim insanını da kapsayan yaklaşık 132000 çalışanı ile önceliği yaptığı her işte yüksek performansa, kaliteye, katma değere ve yenilikçi teknolojiye odaklanmaktır.

Honeywell Bina Otomasyon ve Güvenlik Çözümleri verimliliği ve karlılığı artırırken, insanları, binaları ve tesisleri korumakta, konforu artırmakta ve çevrenin daha az kirlenmesini sağlamaktadır. Otomatik kontrol sayesinde insanlar evlerinde ve iş yerlerinde daha konforlu bir yaşam sürebilmekte, binaların işletme giderleri azalmakta ve endüstriyel tesisler daha kaliteli ürünleri daha düşük maliyetlerle üretebilmektedir.

Honeywell Yangın Alarm Sistemleri Çözümlerimiz

ESSER by Honeywell
45 yılı aşkın bir zamandır kalite ve güvenilirlikle eş anlamlı bir marka olan ESSER, Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri ile Acil  Durum Anons ve Sesli Tahliye Sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir. 2005 yılından beri Honeywell grubunun...
detaylı bilgi
Honeywell MORLEY-IAS
Merkezi İngiltere’de bulunan Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri ekipmanları üreticisi olan Morley-IAS,  Honeywell International Inc. çatısı altında faaliyet gösteren bir grup firmasıdır. Dünyanın önde gelen Yangın Alarm Kontrol Panelleri...
detaylı bilgi

Diğer Çözümlerimiz

Teletek Yangın Alarm Sistemleri
TELETEK ELEKTRONICS JSC. 30 yılı aşkın zamandır Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri  için yüksek teknolojili ve inovatif yeni çözümler içeren; dedektör , panel, yazılım ve diğer yangın alarm sistem bileşenlerini tasarlayıp üreten bir marka olup, tüm ürünlerinde
Bosch Yangın Alarm Sistemleri
BOSCH Yangın Alarm Sistemleri; 80 yılı aşan tecrübesiyle öncü ve inovatif çözümler üreten; her boyuttaki yangın alarm sisteminde “algılama güvenirliği , hassasiyet ve erken uyarı”
Honeywell Yangın Alarm Sistemleri
Honeywell; Uzay ve Havacılık, Bina Teknolojileri, Performans Malzemeleri ve Teknolojileri ile Emniyet ve Verimlilik gibi farklı alanlarda hizmet veren ve bu konularda çözüm geliştiren, Fortune 100 listesinde yer alan global bir teknoloji şirketidir.
Eaton Yangın Alarm Sistemleri
EATON Yangın Alarm Sistemleri, 40 yılı aşkın uzmanlık deneyimiyle konutlar, endüstriyel tesisler, hastaneler, oteller-tatil köyleri , alışveriş merkezleri ve ticari binalar için her boyuttaki ihtiyaca uygun çok geniş bir ürün ailesi ile Yangın Alarm Sistemleri çözümleri sunmaktadır.
Video Tabanlı Yangın Algılama
Bosch Alev ve Duman Algılama Kamerası yangını daha henüz başlangıç aşamasında tespit edebilmek çok önemlidir. BOSCH dahili video analizi özelliğine sahip AVIOTEC 8000 IP kamerasıyla alevi ve dumanı eğitimli algoritmasıyla doğrudan kaynağında algılayabilmektedir.

Ücretsiz Keşif Formu