Honeywell MORLEY-IAS Çözümlerimiz

Honeywell MORLEY-IAS Kontrol Panelleri
Honeywell MORLEY Adresli Yangın Alarm Sistemi Kontrol Panelleri; EN54-2 ve EN54-4 standartlarında ve LPCB onaylı olup tek loop’dan başlayarak 16 loop kapasiteye kadar ağ oluşturabilmektedir.
detaylı bilgi
Honeywell MORLEY-IAS Dedektörler
Honeywell MORLEY Adresli Yangın Alarm Sistemi Duman Dedektörleri; EN54-7 standartlarına uygun olup LPCB onaylıdır. Honeywell MORLEY Adresli Yangın Alarm Duman Dedektörleri yanlış alarmı engellemek için gelişmiş protokol düzeltici filtreye sahip yapısıyla zorlu şartlarda dahi stabil çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.
detaylı bilgi
Honeywell MORLEY-IAS Butonlar
Honeywell MORLEY Adresli Yangın Alarm Sistemi Manuel İhbar Butonları; EN54-11 standartlarına uygun olup LPCB onaylıdır. Honeywell MORLEY Adresli Yangın Alarm Butonları eşsiz tak ve çalıştır kurulum yapısına olup, kırılmaz esnek materyalden ve resetlenebilir özelliklere sahiptir.
detaylı bilgi
Honeywell MORLEY-IAS Sirenler
Honeywell MORLEY Adresli Yangın Alarm Sistemi Sirenleri; EN54-3, EN54-17 ve CPD’ye uygun olup LPCB onayına sahiptir. Anti-Temper özelliğindeki Honeywell MORLEY Yangın Alarm Sirenleri isteğe bağlı olarak IP65 koruma sınıfına sahip olabilmektedir.
detaylı bilgi
Giriş/Çıkış ve İzleme Modülleri
Honeywell MORLEY Adresli Yangın Alarm Sistemi Giriş/Çıkış ve İzleme Modülleri LPCB , CEA 1-082 ve CEA GEI 1-084 onaylıdır.
detaylı bilgi
Honeywell MORLEY-IAS Ekipmanları

Diğer Çözümlerimiz

Honeywell MORLEY-IAS
Merkezi İngiltere’de bulunan Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri ekipmanları üreticisi olan Morley-IAS,  Honeywell International Inc. çatısı altında faaliyet gösteren bir grup firmasıdır. Dünyanın önde gelen Yangın Alarm Kontrol Panelleri...
ESSER by Honeywell
45 yılı aşkın bir zamandır kalite ve güvenilirlikle eş anlamlı bir marka olan ESSER, Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri ile Acil  Durum Anons ve Sesli Tahliye Sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir. 2005 yılından beri Honeywell grubunun...

Ücretsiz Keşif Formu