ESSER by Honeywell Çözümlerimiz

ESSER by Honeywell Kontrol Panelleri
Honeywell ESSER Intelligent Adresli Yangın Alarm Sistemi IQ8 Control ve FlexES Control serisi Yangın Alarm Kontrol Panelleri; küçük ve orta büyüklükteki yapılardan başlayarak en büyük ölçekteki karmaşık yapılara kadar her ölçekte etkin ve güvenli yangın güvenliği çözümleri sunabilmektedir.
detaylı bilgi
ESSER by Honeywell Dedektörler
Honeywell ESSER Intelligent Adresli Yangın Alarm Sistemi Otomatik Yangın Dedektörleri yüksek performanslı erken yangın algılama teknolojilerine sahiptir. Farklı amaç ve ihtiyaçlara yönelik geniş ürün ve aksesuar yelpazesine sahip Honeywell ESSER Yangın Alarm Dedektörleri uluslararası birçok büyük projede başarıyla çalışmaktadır.
detaylı bilgi
Manuel Çağrı Butonları
Honeywell ESSER Intelligent Adresli Yangın Alarm Sistemi Manuel İhbar Butonları, EN54-11 standartlarını karşılayan, gelişmiş yeni nesil geniş kapsamlı özelliklere sahip ve 5 farklı RAL renginde sunulmaktadır.
detaylı bilgi
ESSER by Honeywell Sirenler
Transponders Giriş/Çıkış Modülleri
Kablosuz Ekipmanlar

Diğer Çözümlerimiz

ESSER by Honeywell
45 yılı aşkın bir zamandır kalite ve güvenilirlikle eş anlamlı bir marka olan ESSER, Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri ile Acil  Durum Anons ve Sesli Tahliye Sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir. 2005 yılından beri Honeywell grubunun...
Honeywell MORLEY-IAS
Merkezi İngiltere’de bulunan Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri ekipmanları üreticisi olan Morley-IAS,  Honeywell International Inc. çatısı altında faaliyet gösteren bir grup firmasıdır. Dünyanın önde gelen Yangın Alarm Kontrol Panelleri...

Ücretsiz Keşif Formu