Güvenlik Kameraları Çözümlerimiz

Hareketli Zoom'lu Kameralar (PTZ)
Hareketli Zoom'lu Kameralar PTZ; yatay ve düşey olarak yüksek hızlı hareket edebilen ve optik zoom yapabilme yeteneğine sahip olan hareketli ve zoomlu güvenlik kameralarıdır.
detaylı bilgi
Sabit Kameralar
Sabit Kameralar; Hem Infrared Bullet hem de darbeye dayanıklı Vandal Proof Dome Kamera olarak iki farklı kasada üretilen sabit kameralar belli bir açıda sabit olarak çalışmaktadırlar. Korunan alanın karanlık veya düşük ışıklı olduğu durumlarda 80 metre mesafeye kadar Akıllı Infared (kızılötesi) aydınlatma..
detaylı bilgi
Ultra Yüksek Çözünürlüklü Kameralar
Ultra Yüksek Çözünürlüklü Kameralar; Yüksek çözünürlükteki güvenlik kameraları ile elde edilen görüntü içerikleri geriye dönük incelemelerde ihtiyaç halinde daha fazla detaya ulaşmayı sağlamaktadır.
detaylı bilgi
Panoramik Görüşlü Kameralar
Panoramik Görüşlü Kameralar; Birden fazla güvenlik kamerası ile görüntülenmesi mümkün olabilen alanın tek bir kamera ile görüntülenebilmesi için kullanılan , 180 derece ve 360 derece görüntü sağlamaktadır.
detaylı bilgi
Mobil Kameralar
Mobil Kameralar; Otobüs, minibüs/servis araçları, tren, gemi, askeri araçlar vb. hareketli taşıtlarda kullanılan mobil kameralar darbeye dayanıklı ve düşük profilli kompakt yapısıyla su/toz/nem korumalı olarak hem gece hem de gündüz koşullarında çalışabilecek şekilde tasarlanmış ürünlerdir.
detaylı bilgi
Lazer / Termal Kameralar
Lazer Kameralar düşük ışıklı veya tamamen karanlık ortamlarda 500/800/1200 metre gibi mesafelerde lazer ışınlarını kullanarak gece görüşü aydınlatmasını sağlayan yüksek teknolojiye sahip özel kameraların genel adıdır.
detaylı bilgi
Anti Korozif ve Exproof Kameralar
Ex-Proof ve Anti Korozyon serisi kameralar tehlikeli, riskli ve ekstrem koşulların olduğu uygulamalarda çalışması için tasarlanmış güvenlik kameralarıdır.
detaylı bilgi
Temassız Isı Ölçümü Yapan Termal Kameralar
Temassız Isı Ölçümü Yapan Termal Kameralar; İş merkezleri, plazalar, alışveriş merkezleri, kamu kurumları, metrola ve tren istasyonları, havaalanları, askeri binalar, sağlık hizmeti veren kurumlar vb. insan yoğunluğu yüksek olan yerlerde Covid-19 gibi salgın hastalıkların yayılımı ile mücadelede temassız insan vücudu ısı ölçüm sistemleri ve termal kameralar en güvenilir ve kolay çözümdür.
detaylı bilgi

Diğer Çözümlerimiz

Kişi Sayma Sistemleri ve Müşteri Trafik Analizi
Kişi Sayma Sistemleri ve Müşteri Trafik Analizi; İnsan trafiği olan birçok işletme ve kurum, performanslarını değerlendirmek ve daha geniş bir bakış açısına sahip olabilmek için bu trafiği ölçmelidirler.
Kayıt Cihazları ve Video Depolama
Kayıt Cihazları ve Video Depolama; En küçük ölçekteki işletmelerdeki analog tabanlı DVR kayıt cihazlarından başlayarak en büyük ölçekteki işletme ve kurumlarda çözüm sunan sistemlerdir.
Video İçerik Analiz Yazılımları
Video İçerik Analiz Yazılımları; Güvenlik Kamera Sistemleri tarafından alınan anlık ve eşzamanlı ya da önceden kaydedilmiş görüntüleri inceleyerek gerçekleşme olasılığı olan tehditleri önceden tespit edebilmeye yarayan yazılımlardır.
Güvenlik Kameraları
Güvenlik Kameraları; Birçok farklı teknoloji , şekil ve büyüklükte çok geniş bir yelpazede sunulan güvenlik kameraları, kurulum yapılacağı yerin çevresel koşullarına ve kullanıcıların spesifik ihtiyaçlarına göre deneyimli teknik ekiplerimiz tarafından seçilmektedir.
Merkezi Yönetim Yazılımları (VMS)
Merkezi Yönetim Yazılımları (VMS); birden fazla kameranın bir ağ üzerinde çalıştırılabilmesini amaçlayan güvenlik kamera sistemi bileşenlerinden birisidir.
Plaka Tanıma Sistemleri
Plaka Tanıma Sistemleri; IP Kamera Sistemi ile bir arada çalışan plaka tanıma sistemi yazılımları sayesinde, önceden tanımlı olan araç plakaları otopark veya tesis giriş-çıkış noktalarında otomatik algılar.

Ücretsiz Keşif Formu